Menu

TEMİZLİK

ANASAYFATEMİZLİK
ANASAYFATEMİZLİK
Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Kent temizliği
    Bina temizliği
    Dış cephe temizliği
    Bina içi temizlik
    Duvar temizliği
    Zemin temizliği
    Ortak alanların temizliği
    Oda temizliği
    WC temizliği
    Hijyen
    Sterilizasyon

Göksu'nun Temizlik Anlayışı

GÖKSU TEMİZLİK için temizlik hizmetleri sadece hijyen sağlamayı değil; çalışma ve yaşam alanınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayacak bakımını da kapsayan bir bütündür.

Bu bütüncül temizlik hizmetleri kapsamında GÖKSU TEMİZLİK kalite ve deneyiminden yararlanabileceğiniz temizlik alanları

Genel temizlik hizmetleri, dış cephede bulunan alanların temizliği, camların temizlenmesi, ofis ve işyeri genel temizlikleri, ev temizliği; apayrı bir branş olan ve deneyim gerektiren endüstriyel temizlik, işyeri ve ev ilaçlama hizmetleri, yat, tekne ve benzeri kişisel ya da kurumsal amaçlı aletlerin ve benzeri ekipmanların temizliğidir.

Dış Cephe ve Cam Temizliği

GÖKSU TEMİZLİK'nun en yetkin olduğu temizlik hizmetlerinin başında, dış cephe ve cam temizliği gelmektedir.

Bina ve camların geri dönüşü olmayan zararlara (korozyon) uğramaması için yılda en az iki kez yapılması gereken bu temizlik türünde GÖKSU TEMİZLİK, deneyimli ekibi ve optimal maliyetteki uygulamalarıyla sektöründeki öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Çalışılacak cephedeki malzeme çeşidine (metal, cam) ve binanın yapısına (plaza, gökdelen, yüksek bina) en uygun kimyasal ekipmanı ve yöntemi belirleyen GÖKSU TEMİZLİK, binanız için en doğru çözümü size sunar.

Gerekli sertifikalara (EN ve CE) sahip personel ve ekipmanla (tamamı ithal) bu alanda son derece güvenli bir hizmet sunan GÖKSU TEMİZLİK sistemi sayesinde halihazırda çalışan personelin çalışmalarına engel olunmaz.

Emniyet sistemleri oldukça kolay kurulup sökülen ve zeminle (yerle) bağı olmadan işleyen sistemle, görüntü ve gürültü kirliliğine neden olmayan GÖKSU TEMİZLİK, dış cephe ve cam temizliğinde kullandığı tüm malzemeleri ISO 9001-2000 belgesine sahip ürünlerden seçmektedir.

Endüstriyel Temizlik

İş gücü kaybından rahatsız mısınız?

Temiz bir fabrika veya hijyende en üst noktaya ulaşmış bir hastane ortamıyla verimliliğin artacağını mı düşüüyorsunuz?

İnşaatınız bitti; kaba ve ince temizliğe mi ihtiyacınız var?

GÖKSU TEMİZLİK ekiplerinin uzmanlığı, fabrika, hastane, inşaat ya da endüstriyel alanınız için en doğru malzemeyle, en doğru yöntemi sunmak için sizinle tanışmayı bekliyor.

Hastanelerin, restoran ve kantin gibi temiz olması orunlu olan alanların hijyeninde; üretim alanlarının genel temizliği, iş makinelerinin bakımı ve yağlardan arındırılmasında, hastane, fabrika veya endüstri alanına ulaşımı sağlayan araçların temizliğinde güvenilir ve profesyonel çözüm için, siz de işi uzmanına bırakın.

Gelin, endüstriyel alanınızın temizliği için fizibilite ve ekspertiz çalışmasını GÖKSU TEMİZLİK yapsın, kısa sürede artan verimliliği ve tasarrufu hemen fark edin.

Günlük Temizlik

Sizin veya sevdiklerinizin her gün en az bir defa zaman geçirdiği halka açık mekanlar, belki de temizliğin en titizlikle ele alınması gereken yerlerdir.

Okullar ve devlet kurumları gibi günlük temizlik gerektirenve hijyenin çok önemli olduğu ortamlar için GÖKSU TEMİZLİK, deneyimli ekipleri ve modern ekipmanlarıyla ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı ortamı size ve sevdiklerinize sunar.

Okulların temizliğine çocuklarımızdan dolayı ayrı bir özenle yaklaşan GÖKSU TEMİZLİK, okulların hem günlük periyodik, hem de yarı yıl ve yaz tatillerindeki temizliği için uzman ekip hizmetinde bulunmaktadır.

Ofis Temizliği

İş alanlarının temizliği için en güvenilir, uzun soluklu ve kaliteli hizmetle GÖKSU TEMİZLİK sayesinde tanışabilirsiniz.

Ofisinizin özelliklerini ve beklentilerinizi (GÖKSU TEMİZLİK ekibi dilerseniz, tüm temizlik malzemelerini beraberinde getirmektedir) belirtmeniz, hizmet verecek eleman sayısının ve yöntemin belirlenmesinde yeterli olacaktır.

Siz işinize ve diğer sorunlarınıza gönül rahatlığıyla odaklanabilirsiniz; GÖKSU TEMİZLİK ekibi, sizi mutlu edecek hijyen ve sağlıklı ortamı ofisinizde oluşturacaktır.

% 100 Buhar, % 100 Hijyen, 0 Mikrop

Müşterilerine her zaman en son teknolojiyle hizmet veren GÖKSU TEMİZLİK, herhangi bir kimyasal ürün kullanılmayan, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen buhar makineleri ile size en sağlıklı temizlik hizmetini sunar.

Klasik temizlik yöntemlerinden farklı olarak, suyun 175 derecede buhara dönüşmesiyle daha etkili ve sağlıklı temizlik sağlayan bu metotla; inşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde, endüstriyel makine temizliğinde, WC,banyo, mutfak gibi alanlarda buharlı dezenfekte işlemi uygulamalarında en iyi sonuç alınmaktadır.