Menu

İLAÇLAMA

ANASAYFAİLAÇLAMA
ANASAYFAİLAÇLAMA
İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama Hizmetleri

Haşere İlaçlama işlemlerimiz

Veteriner hekim ve ziraat mühendislerimizin kontrolünde; keşfiniz yapıldıktan sonra randevu günü belirlenerek uygun ekip ve ekipmanlarımızla TSE ve WHO onaylı ilaçlar kullanılarak sorunlarınıza kesin çözümler sunuyoruz. (Kullanılan ilaçlar kesinlikle insan sağlığına zararlı değildir. WHO - TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır)

Haşere Önleyici Hizmetler

İşletmelerde, ham madde tedarik zinciri aracılığı ile dışarıdan getirilen materyaller arasında haşere transferi de gerçekleşir. İşletmenizin bu tehlikeden korunması amacıyla ilgili departmanın işbirliği ile Pest Kontrol programı uygulanır, kılavuz raporlar hazırlanarak yönetime sunulur.

DİKKAT! DİKKAT! DİKKAT!

İlaçlama esnasında mekanınızı teslim edeceğiniz firmanın mutlaka belgelerini inceleyiniz. İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir. Kullandıkları ilaçlar insan sağlığına zararlı kanserojen etki taşıyan TARIMSAL KÖKENLİ ilaçlardır. Korsan firmalarla çalıştığınızda hem mal hem de can kaybına neden olabilirsiniz.

    Çevre ilaçlama hizmeti

    Yeşil alan ilaçlama hizmeti
    Hastane odaları ilaçlama hizmeti
    Gıda üretim alanlarının ilaçlama hizmeti
    Bina ve bina içi ilaçlama hizmeti
    Haşere ile mücadele
    Fare ve diğer sürüngenlerle mücadele
    Korunma hizmetleri
 
 Videolarımız
 
 
 
 
 
Yaşantımız için zararlı olarak nitelediğimiz tüm haşere ve diğer canlılarla mücadele büyük bir uzmanlık ve titizlik gerektirir.
 
Çünkü bu canlıları çevremizden arındırırken, çevre sağlığına uygun hareket etmek de son derece önemlidir.
 
Bu anlamda sadece insan sağlığını değil; ekolojik dengeleri de gözeterek hizmet veren GÖKSU İLAÇLAMA, bu alanda yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerine %100 başarı sunmaktadır.
Evler ve endüstriyel tesislerden sağlık kuruluşlarına, okullardan restoran ve gıda firmalarına kadar bir çok alanda hizmet veren GÖKSU İLAÇLAMA, hem yaşadığınız ve çalıştığınız yerleri zararlı canlılardan korur, hem de sağlığınızı gözetir.
 
Kendinizi sevdiklerinizi ve çalışanlarınızı sıtma, sarılık ve alerji gibi rahatsızlıklardan uzak tutmak için siz de GÖKSU İLAÇLAMA ekiplerinin uzmanlığını tercih edin.
 
Tüm ilaçları Sağlık Bakanlığı onaylı olan ve Ziraat Mühendisleri tarafından periyodik olarak kontrol edilen GÖKSU İLAÇLAMA'un bu alandaki örnek hizmet kalitesiyle hemen tanışın.
Hizmet Standartlarımız
 
    İlaçlamayla ilgili tüm projelendirme, programlama ve kimyasal seçimi Ziraat Mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.
 
    İlaçlama olacak alanda yapılan incelemeler sonucu elde edilen veriler kontrol edilerek çizelgelere dönüştürülür ve proje müşteriye raporlandıktan sonra uygulamaya geçilir.
 
    İlaçlama uygulaması mühendisler tarafından eğitilen ve bu alanda seminerlere gönderilen personel tarafından yapılmaktadır.
 
    İlaçlama uygulamasında çalışacak tüm personelin ekipmanı, sağlık koşulları ve özlük haklarına büyük önem verilmektedir.
 
    Projede kullanılacak tüm kimyasallar WHO, TSE ve ISO standartlarına uygun olanlardan seçilmekte, hassas bölgeler için özel ürünler seçilmektedir.